فراخوان اولین دوره رویداد انتخاباتی مدبر

فراخوان اولین دوره رویداد انتخاباتی مدبر منتشر شد و در اختیار جامعه دانشجویان سراسر کشور قرار گرفت.

محوریت و رویکرد اصلی در این رویداد، رواج نگاه نقادانه در میان دانشجویان و آشنا کردن این قشر، با چالش های مدیریتی در سطح کشور است.

شرکت کنندگان در دو بخش فردی و گروهی، به نقد و بررسی سیاست ها و برنامه‌های نامزد های ریاست جمهوری پرداخته و راهکار های پیشنهادی خود را ارائه می‌دهند. این رویداد در پانزده محور مختلف در زیر شاخه های 5 حوزه اصلی مدیریت، حقوق، علوم سیاسی، اقتصاد و فرهنگ و ارتباطات صورت می‌گیرد.

این رویداد که به همت انجمن‌های علمی دانشجوییِ دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود، توسط اساتید برتر هر رشته تخصصی از دانشگاه های ایران داوری می شود. 

آثار برگزیده پس از داوری اولیه توسط هیئت داوران، به مرحله پایانی راه پیدا می‌کنند. در این مرحله ارائه راهکار های پیشنهادی دانشجویان نیز مورد بررسی قرار می گیرد. به نفرات برتر هر دو بخش گروهی و فردی، جوایز نقدی تعلق می گیرد.

انجمن علوم مدیریت ایران، مسابقه کارافرینی میدون، اندیشکده شفافیت ایران، خانه اندیشه ورزان، انجمن علمی مدیریت دولتی ایران، انجمن آینده نگری ایران، اندیشکده حقوق بشر و شهروندی، هسته بازاریابی سیاسی مرکز رشد و مرکز نوآوری دانشگاه امام صادق(ع) برخی از حامیان این رویداد ملی هستند

محورهای این رویداد به شرح زیر است:

1. رونق تولید و اشتغال

2. شفافیت و راهکار های مبارزه با فساد

3. تجارت بین الملل و صادرات غیر نفتی

4. مسائل بازار سرمایه

5. کنترل تورم

6. اصلاح ساختار بودجه

7. بهبود نظام مالیاتی کشور

8. سیاست های خارجی

9. عدالت اجتماعی

10. حقوق بشر و شهروندی

11. اصلاح ساختار اداری

12. خانواده و زنان

13. آموزش و پرورش

14. فرهنگ و هنر

15. فضای مجازی

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت https://modabber.modirisu.ir/ به صورت رایگان در این رویداد ملی ثبت نام کنند و به رقابت با دانشجویان سراسر کشور بپردازند. دریافت اطلاعات بیشتر از جمله جزئیات رویداد، جوایز، حامیان و داوران رویداد نیز از طریق همین لینک قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام به دلیل استقبال زیاد تا تاریخ 23 خرداد تمدید شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا